Vladimír Cidlinský
Pohyb forem III
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v hnědé I.
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v hnědé II.
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:07
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem IV
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem II.
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)