Vladimír Cidlinský
Pohyb forem III
No.: 186Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45
Current price: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v hnědé I.
No.: 187Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v hnědé II.
No.: 188Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:07
Current price: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem I.
No.: 189Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem IV
No.: 190Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45
Current price: 650 CZK (28 €)
Vladimír Cidlinský
Pohyb forem II.
No.: 191Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)