Nur Augenblicke

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:48

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:36

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Vue du Chateau Engelhaus

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 244802

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 244803

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 244804

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:49

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:32

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 233114

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:33

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. PD F. M., napínací rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Položka č.: 230600

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 245615

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:35

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Jaro

    Položka č.: 205147

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:36

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Položka č.: 239272

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Cesta

    Položka č.: 245672

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:16

    olej, lepenka, 15,5 x 12 cm, sign. PD, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dvě dámy v lese

    Položka č.: 245661

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:17

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 245677

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezero

    Položka č.: 245676

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na stráni

    Položka č.: 245674

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:23

    olej, dřevo, 30 x 21 cm, sign. PD F. B. 1947, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Staré zánecké schody

    Položka č.: 245654

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 198368

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:25

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Zasněžené nábřeží

    Položka č.: 178548

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1945, 22,2 x 30 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:10

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:26

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:30

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:42

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:50

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Malá orchidej

    Položka č.: 234939

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:36

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:04

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)