Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:10

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:14

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rostliny (PF 1966)

    Položka č.: 242695

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:54

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 242696

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:56

    litografie, 1943, 9,5 x 9 cm, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice (PF 1945)

    Položka č.: 242706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:12

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní vež (PF 200)

    Položka č.: 242712

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:20

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:26

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:40

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:52

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 23:26

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 19:44

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 19:48

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:02

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:04

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:12

    litografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD, rám, č. 156/200, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 243352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:30

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 20:50

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 21:46

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 223333

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:36

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:42

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:44

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:48

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:54

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:44

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pardubický zámek

    Položka č.: 245890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 20:58

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Achilles

    Položka č.: 245891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:00

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:22

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:24

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 245906

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:26

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook