Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    J. Hrubý: Ebenová větev

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. perokresba O. Kulhánek, vyd. SČB, Praha, 2010, ex. A11/225 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 32, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, čl…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 244783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:28

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 244872

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:17

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)