Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karel Konrád: O Konstantinu Bieblovi

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:41

    bibliofilie, sign. rytina s portrétem K. Biebla ve frontispisu a rytina na tit. listě J. Švengsbír, podpis autora před tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1952, ex. 115/800, upr. M. Kaláb, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, č…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 222110

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:40

    pero, fix, papír, 1978, 14,7 x 10,4 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Karel Sedláček

    Položka č.: 222112

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:42

    ocelorytina, 3,5 x 2,8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Erb (Ex libris Bohumil Betka)

    Položka č.: 222113

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:44

    ocelorytina, 5,8 x 4 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sv. Jiří (Ex libris MUDr. V.V. Merhout)

    Položka č.: 222114

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:46

    ocelorytina, 3,5 x 2,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zátiší (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 222115

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:48

    ocelorytina, 4,3 x 3,6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Pragensis Jiří Koller

    Položka č.: 222118

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:50

    ocelorytina, 1965, 7,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:22

    rytina v zinku s podtiskem, 1973, 6,7 x 6,6 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:42

    ocelorytina, 3,8 x 1,9 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)