Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 249207

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 21:56

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:06

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 250742

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2022 14:36

    ocelorytina, 8 x 3,2 cm, PD značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 19:54

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)