David Azuz

(1942-2014)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 244923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:04

    litografie, 64 x 49,3 cm, sign. PD David Azuz, č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 245439

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:43

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská