Merio Ameglio

(1897-1970)

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 242318

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:52

    litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)