• Josef Bolf

    (1971)

    Chlapec s rohy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 18:00

    litografie, 2009, 25 x 18 cm, sign. PD Josef Bolf 09, rám, č. 80/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:00

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Ra…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:01

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:02

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Grygar

    (1926)

    100000 dolarů na slunci

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:03

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. H. Verneuil, hraje: J.P. Belmondo, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Romeo a Julie

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:04

    plakát, 1964, 65 x 101 cm

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Odhadní cena: 29 000 - 32 000 Kč CZK

    Mezinárodní sekretariát nové socialistické internacionály

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:05

    tisk, plakát, 44,8 x 59,5 cm, plakát k Mezinárodnímu sicialistickému sjezdu v Amsterodamu, vydáno nákladem Tiskového výb. českoslov. soc.-dem. strany děln. v Praze, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 945

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:06

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hlavatý

    Dodes-Ka Den

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:07

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1972, r. A. Kurosawa, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Machálek

    (1937)

    Noc plná lží

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:08

    filmový plakát, 1969, 40,5 x 29 cm, značeno PD v tisku K. Machálek 69, jugoalávský film, režie: Kokan Rakonjac, při dolním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Nůž ve vodě

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:09

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1962, r. R. Polanski, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Věra Nováková

    (1921)

    Divné děvče

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:10

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1966, r. J. Živanović, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Baucha a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Proud

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Eva Galová-Vodrážková

    Rebel bez příčiny

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:11

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1969, r. Nicholas Ray, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Čarodějky z Eastwicku

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:12

    filmový plakát, 1989, 82 x 57,5 cm, značeno PN v tisku Vlach, film USA, režie: George Miller, v hlavní roli Jack Nicholson, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Forejt

    Čekej do tmy

    Položka č.: 952

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:13

    filmový plakát, 1969, 39,5 x 28 cm, značeno PD v tisku Forejt 69, americký film, režie: Terence Young, hrají: Audrey Hepburn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Dudeška, Dobrovolný

    Zločin slečny Bacilpýšky

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:14

    filmový plakát, 1970, 43 x 30,5 cm, značeno PU v tisku DU - DO - 70, slovenský film, režie: Jozef Režucha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • S. Pokorná

    Morgiana

    Položka č.: 954

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:15

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1972, r. J. Herz, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Adelheid

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:16

    filmový plakát, formát A1 (79x57 cm), 1969, r. Fr. Vláčil, mírně pomačkáno od srolování, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa

  • Jan Weber

    Četa

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:17

    filmový plakát, 1986, 80 x 57 cm, značeno PD v tisku Weber, válečný film, režie Oliver Stone, Antikvariát Dlážděná, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Hodíme se k sobě, miláčku?

    Položka č.: 957

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:18

    filmový plakát, 1974, 41,2 x 28,1 cm, značeno LU v tisku libor fára 74, Český barevný film, reřie: Petr Achulhoff, hrafí: Jana Brejchová, Vlastimil Brodský, při okrajích dírky, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Galová - Vodrážková

    Nákupčí peří

    Položka č.: 958

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:19

    filmový plakát, 1968, 40 x 28 cm, značeno LD v tisku Vodrážková 68, jugoslávský film, režie: Alexander Petrovič, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Školník

    Rozhněvaný muž

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:20

    filmový plakát, 1981, 39,5 x 27 cm, značeno PD Školník 81, francouzský film, režie: Claude Pinoteau, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Testament profesora Dowella

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:21

    filmový plakát, 1985, 41,5 x 28,5 cm, značeno DU v tisku Teissig 85, sovětský film, režie: Leonid Menaker , Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Podzimní sonáta

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:22

    filmový plakát, 1978, 42 x 29,5 cm, značeno PD v tisku Vlach, švédský film, režie: Ingmar Bergman, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Dákové

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:23

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, r. S. Nicolaescu, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Benáčková

    Neďaleko do neba

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:24

    filmový plakát, 1988, 42 x 29 cm, značeno LD Benáčková, slovenský film, režie: M. Ťapák, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926)

    Odvážná slečna

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:25

    filmový plakát, 1969, 40,5 x 28 cm, značeno PD v tisku VBidlo 69, český film, režie: František Filip, při levém okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Aféry mé ženy

    Položka č.: 965

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:26

    filmový plakát, formát A1 (83x58 cm), 1972, r. V. Čech, stopy po složení, při pravém okraji lehce pokrčený, při levém okraji drobná zateklina, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Maryška a Napoleon

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:27

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. L. Buczkowski, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Dny vzrušení a smíchu

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 10:28

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. R. Youngson, mírně ušpiněno a pomačkáno, při dolním okraji trhlinka (1cm), stopa po přeložení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)