Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Archilochos: Písně ostrovů bídy

    Položka č.: 246388

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:03

    bibliofilie se čtyřmi originálními litografiemi, 1942, 20,6 x 12,5 cm, 259/300, parafráze Jaroslava Pokorného, v 300 číslovaných výtiscích na ručním papíře tiskla Politika, na zadní straně přebalu dvě vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, S…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 246488

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 16:43

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:35

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dubrovická trilogie

    Položka č.: 219690

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:02

    tužka, papír, 19 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Večerní setkávání

    Položka č.: 246635

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.445 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:55

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1987, 24,5 x 38,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.445 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 21:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 245261

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 21:36

    lept, 9,1 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)