Antonín Procházka

(1882-1945)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    lavírovaná kresba tuší, papír, 42,5 x 28 cm, monogr. PD AP, rám, LD na papíře slepotiskové razítko Roeder Makar, na zadní straně pasparty vyškrábáno: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 245430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:37

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)