Kuchyňská scéna

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

    Letní den u vody

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1934, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Výstup na vulkán v roce 1835

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    kvaš, tuš, papír, 1835, 16 x 22,8 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 460

    Lebka

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 283

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Při sklence

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, dřevo, 23 x 30,8 cm, rám, poškozeno, restaurováno, malba zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Svatá Tekla

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 17

    polychromovaná dřevořezba, v. 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Ježíš Nazaretský

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Orfeus s lyrou

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    cín s polychromií, v. 32 cm, secesní soška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Kubistické zátiší

    Položka č.: 288

    tempera, papír, 70 x 52 cm, rám, při okraji mírně natržený papír (cca 2,5 cm), Antikvariát Dlážděná

    Roubenka

    Položka č.: 245732

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Dívka s jablky

    Položka č.: 245802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:33

    litografie, 31 x 26 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kytice růží

    Položka č.: 244133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 07. 2020 18:34

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    Položka č.: 245727

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Lovecký výjev

    Položka č.: 245810

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:23

    litografie, 17,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Před hranicemi

    Položka č.: 245714

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:24

    mědirytina, 19. století, 7,9 x 10,2 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 245733

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Lov

    Položka č.: 234940

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:52

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:54

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:11

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:12

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:14

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)