• František Matoušek

    (1967)

    Singapore

    Položka č.: 250353

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:37

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek 2011, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Massif de LĚsterel

    Položka č.: 250354

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:38

    serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Cisterna

    Položka č.: 250355

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:39

    serigrafie, 2013, 47 x 67 cm, sign. PD Matoušek 2013, č. 75/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Bromo

    Položka č.: 250356

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:40

    serigrafie a tempera, 2012, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 201¨2, č. 61/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Postavy

    Položka č.: 250357

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:41

    litografie, 1962, 59 x 48 cm, sign. PD V. Menčík 1962, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky: Tele a býk

    Položka č.: 250358

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 19,1 x 11,1 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Micl

    (1969)

    Položka č.: 250359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:43

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Dějiny v hrách

    Položka č.: 250360

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:44

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková

    Z cyklu České památky, Praha

    Položka č.: 250361

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Miloš Michálek

    Vymezení

    Položka č.: 250362

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:46

    linoryt, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 7/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloš Michálek

    Radikální řez

    Položka č.: 250363

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:47

    linoryt, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek, č. 13/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Mikeš

    Bitva

    Položka č.: 250364

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:48

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    Položka č.: 250365

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:49

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    Položka č.: 250366

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:50

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    Položka č.: 250367

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:51

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    Položka č.: 250368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Müller

    Položka č.: 250369

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:53

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    Položka č.: 250370

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:54

  • Jiří Načeradský

    Muži

    Položka č.: 250371

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:55

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 250372

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:56

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 250373

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:57

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 250374

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:58

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 250375

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:59

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský , sign. vzadu Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 250376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 250377

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:01

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 250378

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 250379

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:03

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Zdeněk Nebeský

    (1907)

    Letní krajina

    Položka č.: 250380

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:04

    olej, malířská lepenka, 62 x 77 cm, sign. LD Z. Nebeský, rám, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka, A. Kalvody

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 250381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:05

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 250382

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:06