• .

    Madona s dítětem

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:30

    1. třetina 20. stol, obecný kov na dřevěné desce, výška 25,8cm, šířka 19,8., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Souprava vázy s hodinami

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:31

    Čechy, Duchcov, květinový dekor s kobaltovou modří, hodiny nefunkční, neznačeno, výška hodiny 15cm, výška váza 12cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • .

    Postava muže

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:32

    Socha - mužská postava, mramor, lepená hlava, výška 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • .

    Teriny

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:33

    Čechy, pol. 20. stol., 2ks, porcelán glazovaný s obtisky, při okrajích květinový dekor, neznačeno, větší délka 34cm, šířka 20cm, menší délka 21cm, šířka 15cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • .

    Prsten s červeno-bílým kamenem

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:34

    stará bižuterie, velikost lze upravovat, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Prsten s modrými kameny

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:35

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Náramek s malachitem

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:36

    přelom 18. a19. stol., s čínským motivem, masivní, délka 17,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • .

    Jehlice

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:37

    první republika, bižuterie, délka 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • .

    Brož

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:38

    polovina 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, s dobovými portréty a ozdobnou kovovou montáží, značeno čísly 5544 60, délka 6,5cm, šířka 5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • .

    Kukátko divadelní

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:39

    kolem roku 1920, perleť, jedna malá čočka prasklá, délka 9,5 cm, šířka 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Náhrdelník s kamejí

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:40

    první republika, bižuterie, délka 70 cm, přívěšek 7 cm x 3,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • .

    Sklenice

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:41

    Čechy, polovina 19. stol., ledové sklo s probrušovanými čočkami a ornamenty, silnostěnná, ustupující okraj se silnou zlatou linkou, výška 14,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • .

    Vějíř

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:42

    2. pol. 19. stol., řezaná kost, délka 21,5cm, šířka 33cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • .

    Kabelka

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:43

    Rakousko-Uhersko, 2. pol. 19. stol., obecný kov, splétaná z tenkých drátků, výška s uchem 29cm, šířka 19,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • .

    Náhrdelník

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:44

    polovina 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, s dobovým portrétem, na řetízku ze žlutého kovu, v kovové montáži, délka 37cm, přívěšek 4,3cm x 3,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • .

    Pohárky

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:45

    2ks, Moser, Karlovy Vary, návrh Rudolf Eschler, kulatý tvar s masivní klenutou základnou, broušená horní hrana, výška 6cm, průměr 6,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • .

    Koflík

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:46

    Čechy, Loket, mezi lety 1820-1830, porcelán malovaný, glazovaný, míšeňského typu s převýšeným páskovým uchem a silnou zlatou linkou při okraji, výška 5,5cm, s uchem 8cm, průměr 6,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • .

    Brož s mléčným opálem a zirkonem

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:47

    stará bižuterie, velikost 2,5cm x 6cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • .

    Brož s červeným korálem

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:48

    secece, bižuterie, průměr 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • .

    Brož se třemi jezerními perlami

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:49

    stará bižuterie, velikost 3cm x 4,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Zrcadlo

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:50

    konec 19. stol., v ozdobném dřevěném rámu, výška 57cm,šířka 50cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • .

    Džbán

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:51

    Modra, kolem roku 1850, lidová keramika, modrý květinový dekor, u ústí mírně odřený, neznačeno, výška 21cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí s hůlkou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:00

    autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, Archiv B&M Chochola – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem archivu, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Pr…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí s mými fotografiemi

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí se skeletem

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:02

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí podepisuje grafiku

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Adina Mandlová, svatba, 1947

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Louis Armstrong, 1965

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jana Brejchová, 1967

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku - Kopretiny, 1972

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 19:07

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)