Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:27

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Surealistická tvář

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:28

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:29

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zástupy šílených

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:30

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ženský akt

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:31

    akvarel, papír, 1977, 35 x 26 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:32

    olej, dřevěná deska, 1957, 50 x 57 cm, monogr. PD M 57, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní den

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:33

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Itálie

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:34

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:35

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:36

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Interiér

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:37

    olej, plátno, 48 x 68 cm, plátno není adjustováno na blindrám, v pravém horním rohu kus plátna chybí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:38

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V Benátkách

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:39

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pláži

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:40

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:41

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pouliční scenerie

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:42

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Noční krajina

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:43

    olej, plátno, 45,5 x 50,5 cm, monogr. LD RV, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:44

    olej, plátno, 38 x 55,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina před bouřkou

    Položka č.: 735

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:45

    akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pole

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:47

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina se snopy

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na nábřeží

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:49

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Srnka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:16

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Rotterdam

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Koně

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:28

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:32

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klečící

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:36

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook