Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47
litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)