Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:38

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jiří Načeradský

    Lvice

    Položka č.: 235949

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:22

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 59 cm, sign. PD Načeradský 93, pasparta, rám, malíř Načeradský se proslavil zobrazováním žen jako kudlanek, krutých představitelek zvířecí říše s lidskými rysy. Nabízená položka je naopak ukázkou pozitivního přístupu k zobrazení v umění již tisíce let využívaného námě…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK