Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:45
kombinovaná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:46
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)