• Tomáš Bím

    Tuba a rty na náplavce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:00

    akryl, karton, 2001, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Bím 01, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Zlatá medaile

    Landing on the moon

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    Au 999,9/1000, průměr 20,50mm, 3,11g, puncováno

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Rakousko-Uhersko František Josef I.

    (1848-1916)

    Zlatý Dukát 1914

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Au 986/1000, průměr 19,8mm, 3,49g, návrh Friedrich Leisek

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    (1848-1916)

    Stříbrná 5 Koruna 1907

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Ag 900/1000, průměr 36mm, 24g, návrh Anton Scharff, Andreas Neudeck

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    (1848-1916)

    Zlatá 20 Koruna 1896

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,775g, návrh Carl Geul, Jozef Reiser, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    (1848-1916)

    Zlatý 8 Zlatník 1878

    Položka č.: 11

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,45g, návrh Jozef Tautenhayn, Friedrich Leisek, mincovna Kremnica

  • Habsburská monarchie Marie Terezie

    (1740-1780)

    Stříbrný 1 Tolar 1780

    Položka č.: 10

    Ag 833/1000, průměr 41mm, 28,067 g, (mince pro dědičné země – s titulem císařským a vdovským závojem), novoražba

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Habsburská monarchie Rudolf II.

    (1576-1612)

    Stříbrný Denár 1589

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Ag, 0,512g, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Podunajští východní Keltové .

    (3. - 1. stol. př. Kr.)

    Tetradrachma typ Kinnlos

    Položka č.: 8

    Stylizovaná hlava zprava / Stylizovaný jezdec zprava, Göbl OTA 244/1, Slg. Lanz.554, Dembski.1142 (12,46 g)

  • Česká republika .

    (1996)

    Stříbrná 200 Kč 100. výročí narození Karla Svolinského

    Položka č.: 7

    Ag 900/1000, průměr 31mm, 13g, návrh F.Skrbek, Česká mincovna

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1987)

    Stříbrná 500 Kčs Josef Lada

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Ag 900/1000, průměr 40mm, 24g, návrh J.Bejvl, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Československo .

    (1985)

    Stříbrná 100 Kčs Petr Brandl

    Položka č.: 5

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh V.Oppl, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1981)

    Stříbrná 100 Kčs Otakar Španiel

    Položka č.: 4

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh M.Knobloch, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1980)

    Stříbrná 100 Kč Petr Parléř proof

    Položka č.: 3

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh J.Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    Stříbrná 100 Kčs Václav Hollar

    Položka č.: 2

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh F.David, mincovna Kremnica

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1968)

    Stříbrná 10 Kčs Národní divadlo v Praze proof

    Položka č.: 1

    Ag 500/1000, průměr 30mm, 12g, návrh J. Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    Položka č.: 235

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Feikl St., rám, malba místy mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928)

    Kolotoč s labutěmi

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    2 x suchá jehla a 1 x tisková matrice, 22,7 x 14,8 a 13,7 x 8,5, matrice 22,7 x 14,8 cm, obě suché jehly sign. DU VKomárek, grafický list vznikl ve dvou variantách jako příloha bibliofilie: Kolotoč s labuťěmi, Zbyněk Malinský, Jičín, 1999, součástí nabídky je tisková matrice k většímu z grafických l…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loď s vesly

    Položka č.: 376

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Archa

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (175 €)

    barevná litografie, 2019, 31 x 27 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 101/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 4.700 CZK (175 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domov

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    barevná litografie, 2019, 22,8 x 22,2 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 83/130, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Odysseus

    Položka č.: 373

    barevná litografie, 2019, 19,6 x 21,4 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 54/80, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 372

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Gustavu Mahlerovi

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, kombinovaná technika, 1990, 49,8 x 63,8 cm, sign. PD KDemel 90, č. 18/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Karel Demel

    Přenos

    Položka č.: 370

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Karel Demel

    Nevím

    Položka č.: 368

  • Karel Demel

    Zpivající fontána

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    mezzotinta, lept, 1975, 28 x 19,7 cm, sign. PD Karel Demel 1975, č. 161/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • František Burant

    (1924-2011)

    Zrození

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (182 €)

    suchá jehla, 1985, 65,7 x 89 cm, sing. PD F. Burant 1985, č. 15/26

    Aktuální cena: 4.900 CZK (182 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Struktura (Exl František Pultr)

    Položka č.: 365

    litografie, 1974, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD FBrunovský, č. 145/200, vzadu razítko Albín Brunovský 1974 L1/, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU