Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Zelená váza

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (893 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 35 x 25 cm, sig. LD V. Komárek, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace, kterou př…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (893 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Lampa

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    olej, plátno, 1995, 90 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 95, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.072 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Hrušky a jablka

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (1.786 €)

    olej, dřevo, 46, 5 x 57 cm, sign. PD Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50.000 CZK (1.786 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK