Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Benvenuto Cellini

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 30 mědirytin a viněta v titulu C. Boudy, podpis v tiráži, vydal Vladimír Žikeš, Praha 1939, ex. 66/99, 7 s. textu, ppl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Cyril Bouda

    Karel IV. Lucemburský: Legenda o svatém Václavu

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    bibliofilie, 3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, sešit s ob., ex. 885/1000, 20s., razítko Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Cyril Bouda

    J. Seifert - Píseň o Viktorce

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Milá sedmi loupežníků

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    bibliofilie, 3 x mědiryt (sign. frontispis, v titulu a příloha), tisk M. Pegrassi, vydal Spolek českých bibliofilů ve spolupráci s nakl. Československý spisovatel, Praha 1955, ex. 20/300, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    kniha, 18 kamenorytin s barev. litografií, ilustr., ob. , úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, povídky usp. Jos. Kopta, vydal Sfinx, Praha 1946, polopl. vazba s ob., 226s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Cyril Bouda

    L. Mašínová: Staré pověsti a legendy

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    kniha, 15 + 9 původních kamenorytin s barev. litografií, návrh vazby a úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, vydal Ed. Fastr, Praha 1941, , pl. vazba, 194 + 186s., desky druhého dílu opotřebené, lehce rozvolněná vazba, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinskéh…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Cyril Bouda

    Z. Němeček: Evropská kantiléna

    Položka č.: 126

    kniha, 16 kamenorytin s barev. litografií, ilustr., ob. , úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, vydal Sfinx, Praha 1946, polopl. vazba s ob., 435s., ochr. pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Cyril Bouda

    Jos. Hora: Máchovské variace

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    kniha, 4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    J. Wolker: Balady

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    bibliofilie, 11 dvoubarev. litografií, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1944, volné listy v deskách, 66.s, ob. zašlá jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)