Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    Položka č.: 248865

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:08

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Probuzení

    Položka č.: 246290

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,7 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, č. 10/80 III., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 235257

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:45

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 238665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:05

    suchá jehla, 2005, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 30/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V kruhu

    Položka č.: 245485

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:26

    suchá jehla, 2008, 91 x 63 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 7/14, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Před sebe

    Položka č.: 245486

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:27

    suchá jehla, 2009, 63 x 95 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2009, č. 4/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)