Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Návrat

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (127 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:00

    suchá jehla, 2006, 36 x 27,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 9/30, horní okraj mírně natržený, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.550 CZK (127 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Něco je

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:01

    suchá jehla, 1998, 34 x 49,5 cm, sign. PD Tomáš 98, č. 2/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Sebrat

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:02

    suchá jehla, 1995, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš 95, č. 13/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z dálky

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:03

    mezzotinta, 2001, 29 x 22 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, č. 9/60, studium na SUPŠ v Praze

  • Tomáš Hřivnáč

    Na zem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (258 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:04

    Aktuální cena: 7.200 CZK (258 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    U sebe

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:05

    suchá jehla, 2008, 68,5 x 98,5 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 11/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Čelem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:07

    suchá jehla, 2007, 93 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/20 II, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Čtyři doby

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:08

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez masky

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (106 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:09

    suchá jehla, 2007, 34 x 25,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 4/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.950 CZK (106 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Na porchu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:10

    suchá jehla, 2007, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 6/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Jiné místo

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:11

    suchá jehla, 1996, 19 x 49 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 6/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Pavel Vlček

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:12

    suchá jehla, 2015, 12, 5 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XVIII/XVIII, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:13

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XIII/XXX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Ondřej Patka

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:14

    suchá jehla, 2016, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XIV/XXX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Elisabeth Beirnaert

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:15

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    EX libris Libor Pospíšil

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:16

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. XII/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Tjaling Vogelvanger

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:17

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XXIV/XL, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    EX libris Jakub Pich

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:18

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. I/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Thea Winter

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:19

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XIV/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Martina

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:20

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XXIII/XL, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris L. K.

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:21

    suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Michala Pichová

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:22

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris J. L. + V. K.

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:23

    suchá jehla, 2014, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris V. K.

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:24

    suchá jehla, 2014, 12 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris V. L.

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:25

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris M. M.

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:26

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Patrik Váverka

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:27

    suchá jehla, 2014, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris A. K.

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:28

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Petrán

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:29

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris P. K.

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:30

    suchá jehla, 2014, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, č. X/XXV, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)