Viktor Stretti

(1878-1958)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Joseph Pennell

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:30

    Bibliofilie, s původními litografiemi V. Strettiho, bez nakl. údajů, Praha, 1932, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)