Kamil Lhoták

(1912-1990)

SEZNAM AUTORŮ

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vzducholoď (P.F. 85)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:01

    litografie, 1984, 10 x 14,5 cm, sign. DU K. Lhoták, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:02

    pastelky, papír, 1920, 20,5 x 14 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Americký automobil

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:29

    pastelky, papír, 1919, 10 x 16,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zelené auto

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:30

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Červené auto

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:31

    pastelky, papír, 1918, 10 x 13,8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vláček

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:32

    pastelky, papír, 1919, 5,3 x 8,8 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) modrá varianta

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:33

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, značeno PD K. Lhoták, původně vlepeno v knize, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) černá varianta

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:34

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, značeno PD K. Lhoták, původně vlepeno v knize, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:29

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:30

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vzducholoď, PF 85

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 19:31

    litografie, 7 x 10 cm, sign. DU K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook