Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Rodinná procházka

    Položka č.: 206213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 14:04

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Hovory u krbu (O. Neff - V. Neff)

    Položka č.: 254733

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:11

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 255175

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:34

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 255176

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:35

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42