Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 1154

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 15:17

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V záři malé lucerničky objevili se dva zakuklenci

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 50 x 32 cm, sign. LD St. H., ilustrace ke knize, na zadní straně popsáno a značeno razítkem F. Topič v Praze, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jeden kus života

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    R. Thiel: Vítězové nad smrtí a ďáblem

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, autorská převazba, vyd. Orbis, Praha, 1944, polokožená převazba s ražbou a zlacením, 280s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    La Province de Namur

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rukopisy královodvorský a zelenohorský

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, vyd. K. Dvořák, Břevnov, 1919, ruční papír, celkem 335 výtisků, clpl. desky, 59s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:03

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza s květinami

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:15

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza s růží

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:16

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Polní květina

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 05. 2021 18:24

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Payerbach (Rakousko)

    Položka č.: 230026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:33

    litografie, 18 x 17,4 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Zu Stubaital

    Položka č.: 230025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:34

    litografie, 18,2 x 17,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Věž

    Položka č.: 206287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:35

    fix, papír, 1978, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voják

    Položka č.: 132349

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:36

    dřevoryt, 1974, 8,7 x 3,1 cm, monogr. PD RS 74, 25/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Traviny

    Položka č.: 122180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:37

    akvarel, asambláž, papír, 2003, 18,7 x 14,7 cm, PF 2004, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:20

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:22

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:28

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:30

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:42

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:06

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:26

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:30

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:32

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:36

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 251149

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:18

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klečící

    Položka č.: 251172

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:26

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 251174

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:28

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 251175

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:30

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:22

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook