Lov

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:17

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Kreml (Boris Godunov)

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 1986, 25,3 x 46,4 cm, návrh dekorací pro ateliérovou budovu Starého sídla moskevského Kremlu, film byl realizován v barrandovských ateliérech, režisérem snímku na motivy A. S. Puškina byli bratři Fjodor a Sergej Bondarčukové, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Pohled na mrakodrapy New Yorku

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kombinovaná technika, papír, 45 x 63 cm, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Kouzelník

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    sklo, v. 29,5 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    cín, v. 40,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Portrét dívky, portrét chlapce

    Položka č.: 487

    2 x malba na slonovině, 6 x 4,5 a 6,5 x 5 cm, 2 x rám, zezadu nalepen štítek: Josef Fiše; umělecký závod starožitností, nepatrně odřená barva na okraji rámečku; rám s portrétem muže má menší prasklinu o velikosti 1,5cm, antiqari.at Radhošťská

    Muž s děckem

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, plátno, začátek 19. století, 42,5 x 34,5 cm, rám, restaurováno, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Ženská figura

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 100 x 80 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    písek, kombinovaná technika, dřevotříska, 31 x 24 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 458

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 457

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Sedíci akt

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:30

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Bukhara monuments

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:37

    bibliofilie, 29 x 36,5 cm, 5x bar. litografie, volné listy v obálce, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Alt - Berlin

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:38

    volné listy, 39,5 x 31 cm, 10x sign. lept, motivy z Berlína, ex. 21/75, volné listy v clpl. deskách, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

    Bÿlina w Litoměřickem kraji

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:10

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kamenná koupel w Šenowě u Teplic

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:13

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chuchle u Prahy

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:14

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,1 cm, jemně znečištěný papír, skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 949

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:15

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Střimelice w Kauřimském kraji

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:16

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 953

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:20

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:21

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 956

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:22

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:26

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:27

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:44

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Teplice

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:45

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)