• Oldřich Kulhánek

    Eroticon III.

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:00

    litografie, 2009, 32,5 x 21 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2009, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    P. O. Box

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:01

    litografie, 1984, 48 x 36,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1984, rám, č. 41/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Chytil jsem Tě

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:02

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, rám, č. 37/80, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Svátek neviňátek

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:03

    lept, 1968, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:04

    lept, 1969, 25,5 x 49 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Což tedy činiti budeme?

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:05

    lept, 1968, 45,5 x 30,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    GRASP

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:06

    lept, 1969, 43,5 x 36 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    C. Monteverdi - Gira il nemico

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:07

    lept, 1972, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, č. 71/75, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorfoza

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:08

    litografie, 1982, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 82, rám, č. 68/70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à M. Grünewald

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 15.600 CZK (624 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:09

    litografie, 1990, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1990, rám, č. 49/90, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.600 CZK (624 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris J. Koukala

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:10

    litografie, 1978, 12 x 8,9 cm, značeno DU na kameni Oldřich Kulhánek 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Novorozenec (Ex libris MUDr. Ivan Kraus)

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:11

    litografie, 1979, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Znamení

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:12

    litografie, 2004, 16,2 X 13,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004, 63/150, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:13

    litografie, 2005, 17,2 x 13,6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, 64/50, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce a květ

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:14

    litografie, 2004, 16,5 x 12,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Mužský akt zezadu

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:15

    litografie, 18 x 10,7 cm, sign. DU O. Kulhánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:17

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Přípitek

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:18

    litografie, 2002, 11 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Plodný nový rok

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:19

    litografie, 2006, 10 x 5 cm, značeno DU v desce O. Kulhánek 2006, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:20

    litografie, 2005, 25,5 x 16,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 2005, 31/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Karel Svolinský

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:21

    litografie, 1986, 18,5 x 8,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris profesor V. Křupka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Vojtěch Preissig

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:22

    litografie, 1986, 17,5 x 8 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris K. Samšiňák, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Jiří Trnka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:23

    litografie, 1986, 17 x 7,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris MUDr. D. Baštář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Stopy židovství

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:24

    litografie, 1998, 36 x 24 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1998, rám, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Karel Demel

    Prorok

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:25

    suchá jehla, mezzotinta, 1984, 63 x 48 cm, sign. PD Karel Demel 84, rám, č. 119/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Demel

    Básník

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:26

    lept, mezzotinta, 1986, 49 x 63 cm, sign. PD Karel Demel 86, rám, č. 118/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Ryby

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:27

    kombinovaná technika, 1992, 63 x 48,5 cm, sign. PD KDemel 92, rám, č. 9/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Akvárium

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:28

    lept, 2001, 48,5 x 65,5 cm, sign. PD KDemel 2001, rám, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:29