Milan Grygar

(1926)

žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze

  • Milan Grygar

    (1926)

    Kompozice II.

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    serigrafie, 1992, 40 x 70 cm, sign. PD Milan Grygar 1992, č. 35/50, Milan Grygar je původem slovenským současným vizuálním umělcem, který se ve své tvorbě již od 60. let 20. století zabývá především propojením obrazu, zvuku a prostoru. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Josefa Novák…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Milan Grygar

    (1926)

    Kompozice I.

    Položka č.: 1

  • Milan Grygar

    (1926)

    Antifona

    Položka č.: 281564

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:07

    serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)