Milan Grygar
(1926)
Kompozice II.
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
serigrafie, 1992, 40 x 70 cm, sign. PD Milan Grygar 1992, č. 35/50, Milan Grygar je původem slovenským současným vizuálním umělcem, který se ve své tvorbě již od 60. let 20. století zabývá především propojením obrazu, zvuku a prostoru. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Josefa Novák…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Milan Grygar
(1926)
Kompozice I.
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Milan Grygar
(1926)
Antifona
Položka č.: 281564Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:07
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)