• Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:44

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:43

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 43

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:42

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda (The Back)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:40

    lept, 1969, 38 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 17/35, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby n…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:38

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:37

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Super

    Položka č.: 37

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:36

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:35

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:34

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:33

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1973

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:32

    lept, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:31

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Karel Demel

    Flétna I

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:30

    lept, 1997, 51 x 32,5 cm, sign. PD K Demel 97, rám, č. 78/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Jiří Trnka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:29

    litografie, 1986, 17 x 7,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris MUDr. D. Baštář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 30

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Akvárium

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:28

    lept, 2001, 48,5 x 65,5 cm, sign. PD KDemel 2001, rám, č. 10/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Demel

    Ryby

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:27

    kombinovaná technika, 1992, 63 x 48,5 cm, sign. PD KDemel 92, rám, č. 9/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Demel

    Básník

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:26

    lept, mezzotinta, 1986, 49 x 63 cm, sign. PD Karel Demel 86, rám, č. 118/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Prorok

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:25

    suchá jehla, mezzotinta, 1984, 63 x 48 cm, sign. PD Karel Demel 84, rám, č. 119/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Stopy židovství

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:24

    litografie, 1998, 36 x 24 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1998, rám, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vojtěch Preissig

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:22

    litografie, 1986, 17,5 x 8 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris K. Samšiňák, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Karel Svolinský

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:21

    litografie, 1986, 18,5 x 8,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 86, exlibris profesor V. Křupka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:20

    litografie, 2005, 25,5 x 16,5 cm, sign DU Oldřich Kulhánek 2005, 31/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Plodný nový rok

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:19

    litografie, 2006, 10 x 5 cm, značeno DU v desce O. Kulhánek 2006, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Přípitek

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:18

    litografie, 2002, 11 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:17

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 14

    litografie, 2005, 17,2 x 13,6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, 64/50, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu