Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio

    Položka č.: 1054

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:18

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Die Statt Eger am Wasser Eger

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:20

    dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata

    Položka č.: 1143

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:47

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Testament de Louis XVI

    Položka č.: 1147

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:51

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Dobytí Bastily

    Položka č.: 1148

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:52

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900

    Položka č.: 1380

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:44

    bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)