Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 254545

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2021 14:34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 255139

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:58

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ležící akt

    Položka č.: 255140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:59

    uhel, papír, 18,5 x 24,5 cm, sign DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Snící

    Položka č.: 255141

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:00

    uhel, papír, 22,8 x 25 cm, sign PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:54

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 251144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 19:34

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 251416

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 20:12

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Domek na lodi

    Položka č.: 255425

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:16

    lept, 7 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Paví loď

    Položka č.: 255426

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:18

    kolorovaný lept, 8,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka s květy

    Položka č.: 255427

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:20

    kolorovaný lept, 7,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Letní loďka

    Položka č.: 255428

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:22

    lept, 6 x 9 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Surrealistický pohár

    Položka č.: 255431

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:28

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)