• Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 12:56

    lept, 1965, 18 x 30 cm, sign. PD Liesler 65, rám, č. 16/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 12:57

    litografie, 1966, 34 x 53,5 cm, sign. PD Liesler 66, č. 72/80, při levém dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:11

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Casa Axel Munthe I.

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:12

    litografie, 18 x 18,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Casa Axel Munthe II.

    Položka č.: 494

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:13

    litografie, 18 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:14

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris D. F. L. Heidenreichovi

    Položka č.: 210947

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 18:10

    litografie, 1976, 13,8 x 7 cm, sign. PN Liesler 76, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:06

    lept, 1963, 9 x 6 cm, sign. DU Liesler 63, papír lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    Položka č.: 249472

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 18:12

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Dáma s mořským koníkem

    Položka č.: 250943

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 18:56

    litografie, 1986, 10 x 13,5 cm, značeno LD Liesler 86, v pravém dolním rohu papíru stopy po tužce, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 18:58

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Rty (PF 1974)

    Položka č.: 250947

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 19:00

    dřevoryt, 1973, 9 x 12,5 a dva krát 5,6 x 4,2 cm, sign. DU Liesler 73, Novoročené přání PF 1974; papír přeložen na 2 místech. Po bocích dve menší grafiky, uprostřed jedna větší, na levém okraji papíru u větší grafiky, menší šmouha od tiskařské barvy; na okrajích papíru s menšími grafikami papír leh…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Profily

    Položka č.: 250949

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 19:02

    dřevoryt, 1992, 8,7 x 13 cm, sign. PD Liesler 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)