František Hoplíček

(1890-1946)

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Žně

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 09:06

    olej, lepenka, 69 x 99,5 cm, sign. LD F. Hoplíček, rám, vzadu autorské razítko, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Koně na poli

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 15:51

    litografie, 42 x 58,5 cm, sign. PD František Hoplíček, rám, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)