Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Muži v salonu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 09:02

    olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 10:17

    kvaš, kombinovaná technika, papír, 104,2 x 138 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:02

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mars

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:22

    tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:23

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:24

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:25

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét Heleny Sukové

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:26

    pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:02

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:04

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:06

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:28

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:36

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:38

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:44

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232952

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:46

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 19:52

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 20:32

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 21:46

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Polní květina

    Položka č.: 243396

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 21:48

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 243397

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 21:50

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2021 22:14

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:10

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:26

    olej, sololit, 28 x 38 cm, sign. PD, okraje desky odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:38

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:40

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Povoz s koněm

    Položka č.: 241007

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:48

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:50

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:54

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 20:34

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook