• Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:21

    olej, karton, 42 x 28,5 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Artmen

    Zlatá ulička

    Položka č.: 323

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:22

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)