• Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 255022

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 14:01

    olej, karton, 42 x 28,5 cm, sign. PD Artmen, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Artmen

    Zlatá ulička

    No.: 255023

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 14:02

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids