Ze života svaté Kateřiny

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    17x dřevoryt, 14 x 10 cm, konvolut knižních dřevorytů, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Soubor náboženských dřevorytů

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    5x dřevoryt, 15,5 x 9,5 cm, soubor knižních dřevorytů s náboženským motivem, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Znak Zemí Koruny české

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    mědiryt, 15 x 11 cm, část knižní ilustrace, tištěný text na zadní straně, r. 1793, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Erb

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    mědiryt, 6 x 6,5 cm, část knižní ilustrace, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tabulka ztrát vojenského roku 1791

    Položka č.: 277

    volný list, 32,5 x 39,5 cm, tištěný dokument, r. 1791, zachovalý stav, opotřebeno při levém okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Modlitební knížka

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kniha, 15,5 x 11 cm, ručně psaná a malovaná modlitební kniha, černý a červený text a kresby, datace není zřejmá, na titl. straně uveden rok 1700/1790 ?, na vnitřní straně desek vepsán rok 1840, celokožená vazba, poslední stránka uvolněna, opotřebená vazba, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Modlitebnj katolická knjžka vypsaná od Wenzla Koťary z Proseče roku 1821

    Položka č.: 273

    kniha, 16,5 x 10,5 cm, ručně psaná a kolorovaná modlitební knížka, 4x celostránková originální barevná ilustrace, kolorované a zdobné iniciály, kožená pevná vazba, 131s., lehce natržena vnitřní vazba, mírně popraskané kůže na vazbě, uvnitř pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Úřední dokumenty rodu Kinských

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    volné listy, 35 x 22 cm, 50x ručně psaný úřední text, u některých kolek nebo pečeť, podepsány nejspíše J. Kinský, 2. pol. 19. st., velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Der selbstlehrende Uhrmacher

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    kniha, 18 x 11 cm, 10x mědirytina technických nákresů a plánků, Samoučící hodinář aneb dostatečná instrukce pro správný výpočet všech úderů, chůze a opakování hodinek a slunečních hodin: kromě všech výhod nejnovějšího a nejjednoduššího způsobu jejich výroby bez nutnosti dalšího ústního poučení, vyd.…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Rukopis

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    inkoust, pergamen, 56 x 44,5 cm, latinský rukopis na pergamenu, opis darovací listiny z Padovy z konce 15. století, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Hornictví

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    dřevoryty, 48 x 34 cm, 12x signovaný dřevoryt, vyd. Ústřední institut pro rozvoj hornictví, Budapešť, volné listy v kart. deskách, desky lehce poškozeny, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Arabská kniha

    Položka č.: 762

    kniha, 22 x 15 cm, kniha v arabském jazyce, bez zjištěných nakl. údajů, zdobená plátěná vazba se zlacením, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Porcelán

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    43x chromolitografie, 27 x 20 cm, Altrohlauer Porzellanfabriken Moritz Zdekauer, chybí stránka 11, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Veliká kniha k čtení pro české normální a hlavní školy. Učení náboženství.

    Položka č.: 313

    kniha, v C.K. školním kněhoskladu, Praha, 1959, plpl. převazba, 168s. rozvolněný hřbet, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Revue de la Mode (Gazette de la Famille)

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    kniha, obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Der oberste Kriegsherr und sein Stab. Die K. u. K. Wehrmacht in Wort und Bild 1908

    Položka č.: 297

    kniha, 50 x 36 cm, 40 celostránkových barevných ilustrací, velmé množstí čb. ilustrací v textu, vyd. A. Duschnitz und Hoffmann, Wien, 1908, celoplátěná a zdobená vazba se zlacením, uprostřed desek barevný portrét císaře Františka Josefa, 559s., lehce zašpiněné desky, drobně natržená spodní část hř…

    Rukopis s pečetí

    Položka č.: 294

    rukopis, 41 x 25,5 cm, ručně psaný text, nejspíše maďarsky, 2x červená vosková pečeť, lehce opotřebeno, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sv. Johana

    Položka č.: 290

    kresba, 12 x 7,5 cm, orig. malovaný svatý obrázek, nedat., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Evangelisté

    Položka č.: 289

    4x dřevoryt, 5,5 x 18 cm, portréty evangelistů a jejich atrigutů, 18. století, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    Položka č.: 833

    kolorovaná rytina, 18. století, 27,5 x 40 cm, nalepeno na kartonu, poškozeno, podkladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Lábbaye de Port Royal des Champs, Paris

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    kolorovaná rytina, 19. století, 23 x 38 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    Položka č.: 831

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    Položka č.: 830

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published according to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    Položka č.: 829

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    Položka č.: 828

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    Položka č.: 827

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Saul / Judita a Holofernes

    Položka č.: 814

    2x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 24 x 15 / 24 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    China draw

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tisk, barvy, 176 x 95 cm, značeno PU pečetí, zažloutlý papír, na papíře patrné rýhování po svinutí svitku, při horním okraji skrvny od vody, 2 x natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Námořní bitva

    Položka č.: 798

    Dámská a pánská obuv Jan Papoušek

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    kombinovaná technika, koláž, papír, 26 x 19,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)