František Hodonský

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:04

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)