Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Akt s labutěmi

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:23

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1986, 54,5 x 44,5 cm, sign. PD Komárek 86, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)