Jan Saudek

  • Jan Saudek

    Mizerné víno (Sour Wine)

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 20:13

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 15.06.1987, 30,7 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 1/10, vlevo a dole popsáno autorem, jedná se o exemplář 1/10 z limitované edice 10 kusů z pův. negativu, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jan Saudek

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 20:14

    fotografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD JAN SAUDEK, pasparta, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    Položka č.: 330

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 20:29

    litografie, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Coca Cola - barevná

    Položka č.: 331

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 20:30

    litografie, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 23/85, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 20:31

    litografie, 18,5 x 24 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XXXI/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)