Jan Saudek

  • Jan Saudek

    Mizerné víno (Sour Wine)

    Položka č.: 261210

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 17:55

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 6/15/87, 30,7 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 1/10, vlevo a dole popsáno autorem, jedná se o exemplář 1/10 z limitované edice 10 kusů z pův. negativu, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 Kč CZK

  • Jan Saudek

    November 17, 1989 (1st Day of Velvet Revolution)

    Položka č.: 261211

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 17:56

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 10/30/91, 39,5 x 30 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola - barevná

    Položka č.: 261250

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 18:35

    litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, A.T., studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Jan Saudek

    Coca Cola - černobílá

    Položka č.: 261251

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 18:36

  • Jan Saudek

    Zeď

    Položka č.: 261252

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 18:37

    litografie, 2020, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 27/85, studium na Státní grafické škole v Praze