Roman Franta

  • Roman Franta

    Red Man

    Položka č.: 261397

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:29

    akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD R.F., autor absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala Rittstein…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Roman Franta

    Zátiší Sol Le Wit

    Položka č.: 261740

    Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 18:12

    akryl, papír, 2016, 51 x 71 cm, sign. vzadu ROMAN FRANTA R. F. 2016, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)

  • Roman Franta

    The sacred pole (Chtěl jsem být indiánem a jsem Čech)

    Položka č.: 261177

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 17:22

    olej, plátno, 1994, 40 x 50 cm, sign. PD R.F., umělec stále využívající tradiční médium – malbu – k osobitému projevu, ač staví obraz klasicky, experimentuje v druhé složce díla, v jeho obsahu. Motivy jednoho obrazu pocházejí často z odlišných sociálních světů, někdy cítíme velmi silnou ironii, sark…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 Kč CZK

  • Roman Franta

    Mluv, co jsi

    Položka č.: 261232

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.334 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 18:17

    olej, plátno, 2020, 80 x 70 cm, sign. vzadu ROMAN FRANTA, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby …

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)

    Odhadní cena: 65 000 - 80 000 CZK