Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Industriální I

    Položka č.: 225770

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:50

    olej, plátno, 2006, 80 x 100 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2006, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)