Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 19741

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)