Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Chvála zamotaných snou V. (varianta)

    Položka č.: 261206

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2022 17:51

    lept, mezzotinta, suchá jehla, 1985, 25,5 x 17,5 cm, sign. DU Albín Brunovský, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil …

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 Kč CZK