Ludmila Jandová

(1938-2008)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Výběr z tvorby

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 18:32

    katalog, 28 x 18 cm, podpis na titl.í straně, nakl. Galerie moderního umění, 1993, sešit s obálkou , odřená obálka, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Zámezí - cyklus obrazů

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2022 18:33

    katalog, 20 x 20 cm, podpis výtvarnice na titl. straně, vyd. Městské muzeum v Poličce, 2003, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Vítr

    Položka č.: 261369

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:01

    suchá jehla, 1991, 55,5 x 38,8 cm, sign. PD L. Jandová 91, č. 3/3, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)