Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Portrét Vítězslava Nováka

    Položka č.: 241050

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2022 18:01

    litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)