Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 279189

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34

    akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Kaplička

    Položka č.: 279190

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36

    akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Spící (podle Jos. Mánesa)

    Položka č.: 279205

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 279213

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40

    olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)