Zdeněk Blažek

(1904-2000)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Položka č.: 261541

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:53

    tempera, papír, 1962, 61 x 43 cm, sign. LD Z. Blažek 62, vzadu věnování autora: Příteli Hnízdovi ku sv. Třem Králům 1964 Z. Blažek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 261675

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 17:07

    olej, sololit, 44,8 x 34,7 cm, sign. PD Z Blažek, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)