• Josef Liesler

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 267598

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 19:34

    litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, levý okraj papíru na jednom míste pokrčen, horní okraj papíru mírně pokrčený, dole uprostřed papír vertikálně pokrčen zasahujíc i 2 cm do grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akadem…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef Liesler

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:52

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 263618

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 20:22

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2023 15:34

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 219851

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2023 15:47

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2023 14:46

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Josef Liesler

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 267289

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2023 19:22

    litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)