Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
(1895-1948)
U Jizery